*InPost paczkomat – jeśli wybierzecie tą opcję dostawy, to ze względu na gabaryt pozwolę sobie na kontakt w razie gdybym paczki nie była w stanie zmieścić;)
**DPD – wysyłki na terenie PL wysyłam kurierem DPD tylko na życzenie, czas dostawy zostanie również wydłużony przy tej opcji dostawy o kilka dni

Przesyłki wysyłam głównie za pośrednictwem firmy InPost. Czas doręczenia paczki to (w większości przypadków) kolejny dzień roboczy po nadaniu.
Wszystkie paczki mają odpowiednie ubezpieczenia, zwykle też monitoruję ich drogę by móc w porę zareagować kiedy coś jest nie tak. Jeśli jednak w momencie doręczenia paczka wygląda na uszkodzoną, to proszę o złożenie stosownej reklamacji w tym momencie (dla paczkomatów jest opcja reklamacyjna na ekranie po odebraniu paczki) – jeśli tego nie zrobicie, to nie zdziałamy nic z paczkowym ubezpieczeniem.

Ze względu na charakter drzemadłowej działalności przesyłki pobraniowe nie są możliwe.

Paczki zagraniczne wyceniamy indywidualnie mailowo w zależności od kraju – różny jest również czas ich doręczenia. Wszystkie szczegóły tutaj omawiamy indywidualnie.

Dla zminimalizowania kosztów dostawy używam pudeł z drugiej ręki. Nie znajdziecie u mnie drukowanych logo kartonów, personalizowanej taśmy pakowej i uroczych pianek-wypełnień (tych to bym musiała zamawiać chyba w tonach przy legowiskowych gabarytach;) ). Produkty w środku zapakowane są ładnie, ale paczka sama w sobie czasami urodą nie grzeszy (oczywiście z zachowaniem solidności pudła, żeby dotarła do Was bez szwanku).