Czas realizacji podany jest w opisach produktów – bywa on różny, dlatego tutaj nie podaję go dokładnie. Wszystkie produkty (poza kategorią wyprzedaży) są szyte specjalnie dla Was i czasami mają miejsce sytuacje losowe, co na ten czas może trochę wpłynąć (np jeśli zamówiona tkanina ma jakąś wadę i muszę ją wymienić).

Co ważne – czas realizacji liczony jest od momentu opłacenia zamówienia, a nie tylko jego złożenia. Nie ma tu wątpliwości w przypadku płatności przez Przelewy24 – bardziej chodzi mi o wybór opcji tradycyjnego przelewu, w jego przypadku sprawa się może odrobinę wydłużyć.

Jeśli zależy Wam na czasie lub kategorycznie nie mogę przekroczyć jakiejś daty (np kiedy przyjeżdża do Was nowy członek rodziny, lub odwrotnie – wydajecie malucha do nowego domu i potrzebuje wyprawki) proszę o napisanie mi takiego info w szczegółach zamówienia lub wiadomości.

Jeżeli w zamówieniu znajdują się produkty o różnym czasie dostawy, to wszystkie będą wysłane jedną paczką, w czasie produktu na który czekać musicie najdłużej.